Cute Polka Dotted Red Bow Tie Ribbon .: olowkowe potworki

sobota, 20 października 2012

olowkowe potworki


              Ostatnio pod wpływem złego humoru (hell yea!) zaczęłam rysować trochę inaczej niż zwykle. Zmodyfikowałam narzędzie do tego stopnia, że rysunek w pełnej krasie przypomina szkic ołówkiem, co bardzo fajnie współgra z niechlujnym coloringiem.  Ostatnio mam ochotę na same dziwne rysunki, ale najczęściej nie potrafię nawet w połowie narysować tego, co mam w głowie (¬_¬). Swoją drogą nie wiem skąd u mnie takie pomysły, ale lubię znęcać się nad swoimi postaciami w taki czy inny sposób, haha (≧∇≦) . Do Fox'a niewątpliwie pasują takie lekko masochistyczne zabawy, także rysuję po nocy jak ten zboczeniec!

            W końcu obiecałam sobie, że poćwiczę trochę w mandze przy real postaciach, bo chibi może i sympatyczne, ale trochę cofa poczucie proporcji przy rysowaniu normalnych ludzi . Popiersia wychodzą mi jeszcze dobrze, ale całe postaci ostatnio potrzebują więcej wysiłku z mojej strony. Waaaah ヽ(≧Д≦)ノ zaniedbałam się! czas coś z tym zrobić. Znając życie, rysując na tablecie przestanie mi wychodzić pacianie w tradicie - i na odwrót. Nie wiem od czego to zależne, ale strasznie mnie wkurza. 。・゚ ゚・(p>□<q)・゚ ゚・。

            Dlatego poszłam na kompromis, można przecież rysować ołówkiem w komputerze. Póki co, wena tabletowa nie opuszcza, więc czas poćwiczyć trochę i nie kwiczeć, że nie umie się to i tamto.TABLECIE (。♋ฺ‸♋ฺ。) KOCHAM CIĘ!  Muszę trochę zmienić tematykę, bo meczę tego Foxa niesłychanie, a jest multum innych postaci, które lubię, a które nie doczekały się nigdy swoich artów. Nicolasie, czekaj na mnie! (。≖ิ‿≖ิ) Get your crayon! 6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. si, trochę pomęczę rysunki takim stajlem na pewno 8D < 3

   Usuń
 2. Zgadzam się - to mój ulubiony styl. Sama lubię wykorzystywać taki najbardziej~! i uważam że powinnaś też w nim więcej porobić - wychodzi ci perfekcyjnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. awwww, dziękuję, kochanie! ;___; wciąż szukam czegoś nowego, coby nie zanudzać monotematycznością choćby w stylu! xD

   Usuń
 3. kocham twoj blog <3~

  OdpowiedzUsuń